Nasz zespół

Specjaliści z bogatym doświadczeniem z wielu branż

 


Jesteśmy energicznym zespołem wdrożeniowym systemu Odoo na terenie Polski. Specjalizujemy się w implementacjach pojedynczych modułów i kompleksowych rozwiązaniach dla najbardziej wymagających podmiotów. Od wielu lat działamy na rynku biznesowym, dostarczając rozwiązania teleinformatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. 

Naszym zadaniem jest dostarczyć oczekiwane korzyści – w ustalonym czasie i w ramach wyznaczonego budżetu. Obok pełnego wykorzystania możliwości systemu Odoo tworzymy także własne moduły, dopasowując system do indywidualnych wymagań Klientów i obowiązujących w Polsce przepisów. Automatyzujemy i optymalizujemy procesy biznesowe, by w pełni wykorzystać zasoby firmy. Koncentrujemy się na dostarczeniu jak najprostszych rozwiązań, pokrywających w pełni potrzeby firmy, bez zbędnych dodatków. Czujemy się odpowiedzialni za powodzenie wdrożenia w możliwie najkrótszym czasie. 

Działamy w społeczności 35 000 programistów i rozwijamy polską wersję Odoo, jako członek społeczności Odoo, kontrybutor stowarzyszenia OCA oraz autoryzowany partner Odoo SA z siedzibą w Belgii.